Bestuur

Het bestuur van Sportclub HLC bestaat uit de volgende personen:

Voorzitter 

Agnes Smit - Wobbes
voorzitter@sportclubhlc.nl

 

Penningmeester, Finance & Administratie 
Gabrielle Venix - de Graaf 
gabrielle.venix@sportclubhlc.nl

 

Secretaris, Secretariaat & Facility
Paula Ruitenbeek
secretariaat@sportclubhlc.nl

 

HRM & Administratie
Vacature
hrm@sportclubhlc.nl
 

Marketing & Communicatie
Mariska Hakhoff 
mariska.hakhoff@sportclubhlc.nl

 

Turnen Dames

Agnes Smit - Wobbes
agnes.smit-wobbes@sportclubhlc.nl

 

Turnen Heren & Overige disciplines
Paula Ruitenbeek  
paula.ruitenbeek@sportclubhlc.nl
 

 

 

Organisatie Overzicht